93101-20M07 OLIETASNING
OLIETÆTNING|93101-20M07-00
DREV 1
yamaha 25 hk — 2002, 2005, 2020
NEDRE DREV 1
yamaha 25 hk — 1984, 1985, 1986, 1987, 1988, 1989, 1990, 1991, 1992, 1993
yamaha 30 hk — 1984, 1985, 1986, 1987, 1988, 1989, 1990, 1991, 1992, 1993, 1994
  • Produkt introduktion
HIMARINE ÆGTE DELE OG TILBEHØR
Producent: HIMARINE
OEM varenummer:93101-20M07-00 OLIETASNING
Del: OLIETASNING
Montering: Påhængsmotor 20HK 25HK 30HK 45HK
Fit Manufacturing Part Number: 93101-20M07
Dimension: 20mm*34mm*7mm